prípravný zápas TJ Hlboké - LNV 3:4

22.02.2015 16:00

Zostava:

Mišo Kubeňák - Roman Velický, Štefan Hrica, Juraj Tekula, Patrik Haramia - Martin Tománek, Tomáš Velický, Peter Hílek, František Orlík - Filip Hubek, Róbert Malík

Striedačka: Martin Kubeňák, Dominik Cigánek - brankár /t. č. v doraste na Búroch na hosťovaní/, Dušan Štajer, Vladimír Cintula

Goly: Filip Hubek 1, Martin Kubeňák 1, Tomáš Velický 2

Zápas sa hral opäť na umelej tráve v Senici. Mužstvo Hlbokého, účastník Majstrovstiev okresu, už bolo iný level ako Podbranč. Napriek tomu sme ich porazili. Prehrávali sme síce 1:0, čo sme, ale dokázali otočiť na 3 : 1 ešte v prvom polčase. Druhý polčas už sa hral za umelého osvetlenia, čo nebola žiadna sláva, keďže svietilo každé tretie svetlo, takže bol niekedy problém rozoznať i vlastných. Hlboké začalo viac behať a vytvárali si čoraz väčší tlak, čo vyústilo do situácie, že dali 2 góly a vyrovnali. V bráne do druhého polčasu nastúpil opäť Dominik Cigánek a ten ešte chytil 1-2 vyložené šance.  Už to vyzeralo na remízu, ale k lopte sa na súperovej polovici dostal Filip Hubek, prešiel cez dvoch hráčov a pred šestnástkou vystrelil na bránu. Lopta pred brankárom na klzkom teréne skočila, odrazila sa do tyče, odtiaľ späť na šestnastku, kde ju z voleja trafil Tomáš Velický do prázdnej brány. A bolo vybavené...

Pred koncom zápasu sa zranil Peter Hílek, ktorý musel striedať, čo nás trápilo najviac, pretože ho začal ťahať opäť zadný sval, kvôli ktorému laboroval už v minulej sezóne. Vypadá to tak, že Peter bude mať asi nejaký iný, zatiaľ neznámy problém, ktorý mu to jeho zranenie vyvoláva.

Martin Tománek - je hráč Šajdíkových Humencov, ale snažíme sa ho vybaviť na prestup k nám, len z ich funkcionarmi to nie je vôbec ľahké.

Nehral 2 roky futbal, pričom už 8 rokov nie je na Šajdíkových Humenciach - len pre info