Dominik Cigánek - Roman Velický, Štefan Hrica, Juraj Tekula, Patrik Haramia - Vladimír Cintula, Tomáš Velický, Róbert Malík, František Orlík - Filip Hubek, Martin Tománek

Striedačka: Martin Kubeňák, Dušan Štajer

Goly: Filip Hubek 2, Róbert Malík

Chýbali: Peter Hílek - zranený, Jozef Cingel - po zranení, Ivan Kavecký - chorý, Michal Kubeňák - práca, Norik Hubek - začína po zranení

Zápas sa hral na umelej tráve v Plaveckom Štvrtku. Mužstvo Zohora, 4. Bratislavská liga. Jednoznačne doposiaľ najlepšie mužstvo, s ktorým sme v príprave hrali. Mladí chalani, s pár starými harcovníkmi ukázali, že futbal hrať vedia, hlavne vtedy, keď majú nabehané. Zohor trénuje pravidelne 3 krát do týždňa + zápas. Tak sa kondícia dá nabrať. Musíme, ale povedať, že my zasa nie sme žiadny začiatočníci a máme už vyspelé mužstvo, so skúsenosťami hráčov s vyšších líg. Zápas mal veľmi dobrú úroveň, hralo sa slušne na oboch stranách. Zohor dal v prvom polčase úvodný gól na 1:0. My sme svoje vyložené šance nevyužili a tak bolo do prestávky 1:0. V druhom polčase sme dostali hneď zo začiatku gól na 2:0. Už to nevypadalo moc dobre, pretože Zohor stále behal a my sme hrali viac menej na brejky. Práve po takomto brejku, musím povedať po krásnej akcii, keď ju celú rozbehol Robo Malík, ktorý na seba naviazal súperovu obranu, Fero Orlík si nabehol po kraji za obranu, kde ho pri tomto nábehu krásne našiel prihrávkou Tomáš Velický a zrazu sme išli traja na bránu. Fero zakončil, lopta sa odrazila pred brankára, kde ju dobehol Filip Hubek a bolo 2:1. Pred touto gólovou akciou ešte išiel, taktiež po peknej prihrávke medzi obranu, sám na bránu Robo Malík, ale nedal. Po góle na 2:1 sme opäť inkasovali, síce z 2 m ofsajdu, na 3:1, ale gól platil. Následne na to sme sa zasa dotiahli na rozdiel jedného gólu, keď sme rozohrávali roh, skákajúcu loptu si na 16 stke prebral Filip Hubek a nechytateľnou krásnou strelou dal na 3:2. Scenár sa opakoval, keď sme dostali  na 4:2, ale Robo Malík, pred koncom zápasu upravil výsledok, taktiež krásnou strelou z 20 m na konečných 4:3. Chalani si v tomto zápase určite zabehali až dosť.

Tréningy mávame utorok alebo v stredu a v piatok o 18.00 h doma na multifunkčnom ihrisku. A maká sa. V mužstve je v sučasnosti výborná nálada a to je hlavné.