Laksarska Nova Ves - Popudinske Mocidlany

04.04.2011 08:15

Laksarska Nova Ves - Popudinske Mocidlany 1:1 (0:0)

Zápas bol z oboch strán zo začiatku opatrný. My sme mali do polčasu jednu strelu na bránu aj to gólovú v 40. minúte sa presadil zblízka Haramia. Do druhého polčasu sme boli ako vymenení. V rozpätí od 46-50.minúty sme mohli rozhodnúť zápas, štyrmi čistými šancami. Zápas sme mali jasne pod kontrolou, prišli ďalšie veľké šnace medzi 61-67.minútou, ktoré sme nevyužili a pykali sme za to. V 71. minúte sa dostali hostia k našej bráne a po vyrazení lopty brankárom si dal zblízka vlastný gól Miro Velický. Skúšali sme ešte niečo urobiť pre víťazstvo v zápase, ale nekoniec nám nebolo súdené dať víťazný gól. I keď sme mali k nemu veľmi blízko, v nadstavenom čase išiel Haramia sám zoči voči brankárovi no už ležiaceho brankáre neprekonal a tak zápas skončil pre nás nespravodlivou remízou.