Lakšárska Nová Ves - Dubovce

19.03.2011 20:31

Lakšárska Nová Ves - Dubovce 3:4 (1:4)

Nevydaril sa nám začiatok zápasu, keď už od 3.minúty sme prehrávali 0:1 po góle priamo z rohu. Prišla 6.minúta, rohový kop, podobná situácia a bolo 0:2. V 9.minúte sme nechali priestor na strelu spoza 16-ky a razom bolo 0:3. Takýto vývoj zápasu sa podpísal aj na psychike niektorých hráčov. Aj keď sme sa snažili, vôbec nič nám nevychádzalo, naopak súper využil prakticky všetko. Prišla 30. minúta a hostia opäť udreli, krásnou ale chytateľnou strelou z 25m zvýšili už na hrozivých 0:4. Potom mali hostia ešte jednu šancu no našťastie pre nás, bolo z toho iba brvno. Nám sa do polčasu podarilo streliť aspoň kontaktný gól. V polčasovej prestávke sme si povedali že skúsime hrať ako by to bolo 0:0. Druhý polčas bol jednoznačne v našej réžii, súpera sme prakticky do ničoho nepustili, až na jednu spornú situáciu v pokutovom území. Pridali sme ešte 2 góly no na vyrovnanie nám už nezostal čas. Dúfam, že takýto zápas sa už opakovať nebude. Musíme sa s tým vyrovnať, dať hlavy hore a ďalej hrať svoju hru. Pred nami je ešte dosť zápasov a veľa bodov.

Góly: Hubek 2 (1z11m), Haramia.

Zostava: Kubenák Michal, Tekula, Cingel, Jablonický (Cintula), Kocák, Velický, Winkler, Haramia, Hubek, Hlavenka, Štajer (Valla Martin).