L.N.Ves - Smrdáky

01.10.2013 15:34

Michal Kubeňák - D. Štajer - J. Hlavenka - M. Hlavenka - M. Šedivý - P. Haramija - P. Hílek - R. Winkler - F. Orlík - R. Velický -  J. Joniak

náhradníci: V. Cintula, J. Šedivý, M. Šimek (náhradný brankár)

Na zápas sme nastúpili v oklieštenej zostave, keď pre zranenie chýbali Š. Hrica, J. Cingel, I. Kavecký a pre trest J. Tekula. Tréner musel lepiť zostavu a to sa prejavilo na predvedenej hre.  Začiatok zápasu bol ako zo zlého sna. Už v 3 min. sme po hrubých individuálnych chybách prehrávali 0:2. Tieto naše "vlastné" góly stačili hosťom k víťazstvu, keďže od tohto momentu sa zamerali na úplnú defenzívu, cez ktorú sme sa nevedeli presadiť. Síce sa nám podarilo na konci prvého polčasu P. Hílkom znížiť na 1:2, no v druhom polčase sme nedokázali brankára hostí prekonať. Hostia sa umne zamerali na defenzívu, k čomu im dopomohol aj hlavný rozhodca Rusinko, ktorý neustále hru nezmyselne kúskoval, netrestal hostí kartami za fauly , zakopávanie lôpt, zdržiavanie... Jeho verdikty boli vysoko tendenčné v prospech hostí počas celého zápasu. A na našu škodu, sme sa počas zápasu viacej venovali verdiktom rozhodcu, ako hre, čo nemohlo mať šancu na úspech...