L.N.Ves - Kunov 4:0

16.09.2013 11:00

M.Kubeňák - D. Štajer - I. Kavecký - J. Cingel - J. Hlavenka(J. Tekula) - P. Haramija - R. Winkler - P. Hílek - F. Orlík - R. Velický(M. Šedivý) - J. Joniak(F. Hubek)

náhradníci: V. Cintula, J. Tekula, M. Šedivý, F. Hubek, M. Šimek (NB)

Od začiatku zápasu sme boli lepším mužstvom a počas prvého polčasu sme súpera výrazne prehrávali. Postupne sme si vypracovali 5 - 6 gólových príležitostí. Premeniť sa nám v prvom polčase podarilo dve - obe R. Velickým, keď hlavne druhý gól padol po krásnej akcii P. Hílka s P. Haramijom zakončenej R. Velickým do prázdnej brány. V druhom polčase sme poľavili, no aj tak sme súpera do vážnejšej šance nepustili. Naopak na konci zápasu sme výsledok prikrášlili dvomi gólmi M. Šedivým a P. Haramijom.  Po dlhom čase sa vrátili do zostavy J. Tekula( po zranení) a F. Hubek (odcestovaný). Naopak vypadol Š. Hrica (choroba).