Generálka na jarnú časť.

07.03.2011 17:19

LNV - Čáčov 2:3

V nedelu 6.3. sme mali generálku pred jarnou časťou. Odohrali sme prípravný zápas proti Čáčovu na umelej tráve v Senici. Bohužial z rôznych príčin nám chýbali Winkler, Tekula, Kubenák, Valla a Kocák. No i napriek tomu nám začiatok zápasu vyšiel nad očakávanie a už v 3.minúte sme sa ujali vedenia po peknej prihrávke a ešte lepšom zakončení Hubeka. V zápätí prišla zlá rozohrávka a súper nás potrestal vyrovnávajúcim gólom. Ďalšiu tutovku súpera zneškodnil výborným zákrokom brankár Kubenák a súper začal mať prevahu. My sme sa nevedeli vôbec presadiť a stredoví hráči nehrali to čo sme si povedali. Súper nám strelil ešte dva góly a tak polčas skončil 1:3. Do druhého polčasu sme zmenili rozostavenie a hrali sme systémom 4-3-3. Vytvorili sme si množstvo šancí, súpera sme dostali pod tlak, hrali sme aj kombinačne dobre no využili sme len jednu šancu keď na 2:3 znižoval Haramia. Súper mal ešte jednu šancu na skórovanie no v čistej šanci nás podržal náš druhý brankár Vrablic (možná posila zo Studienky). Velmi dobrý zápas odohral Jaro Hlavenka, jarná posila zo Studienky. Nevišla nám síce generálka na jarnú časť, ale z hrou najmä v druhom polčase som bol spokojný i keď remíza by bola asi spravodlivejšia.