Brodske - Laksarska Nova Ves

04.04.2011 08:01

Brodske - Laksarska Nova Ves 2:0 (1:0)

Zápas sa začal opatrne, prakticky sa hralo medzi šestnáskami bez väčších šancí na oboch stranách. Potom však prišla 21. minúta a prísne vylúčenie nášho hráča za faul pred šestnáskou. Domáci od toho okamihu prevzali iniciatívu a v 35. minúte, po rohu, otvorili skóre zápasu, avšak gólu predchádzal faul na nášho brankára, ktorý rozhodca prehliadol, alebo nechcel vidieť. Takže do kabín sme išli s jedno gólovým mankom. Po prestávke sme hrali lepšie o desiatich ako v prvom polčase. Mali sme aj šance lenže v 67. minúte fauloval Martin Valla pred hranicou šestnástky, videl červenú kartu po druhej žltej. Domáci z nariadeného priameho kopu zvýšily na 2:0, otvorili obranu a začali sa tlačiť do útoku. My sme sa snažili ohrozovať súperovu bránu rýchlymi protiútokmi, dvakrát nás ešte podržal v čistých šanciach brankár Vrablic. Museli sme pristúpiť aj k dvom vynúteným striedaniam, najprv sa zranil Cingel a o pár minút neskôr R.Velický. Zápas sa potom už len dohrával.