Borský Sv. Jur - L.N. Ves 3:1

23.09.2013 16:24

K vedúcemu mužstvu súťaže sme cestovali značne oslabení, keď pre zranenie chýbal Ivan Kavecký a Štefan Hrica. Pracovné povinnosti nepustili Jara Hlavenku a Vladimíra Cintulu. Aj napriek tomu sme išli s cieľom bodovať. Už od úvodu bol zápas nervózny a hralo sa tvrdo a dôrazne. Od začiatku zápasu bola hra vyrovnaná, no gólovo sa presadili domáci Strapkom. Hneď po góle sa zranil  J. Cingel, čo bola pre nás veľká strata. Dostali sme sa z tempa  a súper bol lepší a strelil druhý gól M. Ťažkým ( no treba povedať, že z postavenia mimo hry). Po góle sme pridali, čoho výsledkom bolo zníženie na 2:1, keď peknú prihrávku R. Winklera premenil R. Velický. V druhom polčase sme boli lepším mužstvom, no vyrovnať sa nám nepodarilo. Naopak v 92 min. domáci Kopiarom zvýšili svoj náskok. V druhom polčase bol vylúčený J. Tekula, keď postranný rozhodca p. Mlčúch nezmyselne signalizoval jeho udretie  súpera (Strapka). No súboj bol presne opačný, keď Strapko umyselne udrel nášho hráča a teatrálne sa vyhodil na zem. No neskôr tento hráč na svoje celozápasové provokácie doplatil, keď bol za oplutie protihráča vylúčený.  Celý druhý polčas sa podarilo domácim ležať, hádať sa s rozhodcom a kúskovať hru... Futbalu to ale neprospelo...

M. Kubeňák - D. Štajer - M. Hlavenka - J. Cingel (J. Joniak) - J. Tekula - P. Haramia - R. Winkler - P. Hílek - M. Šedivý - R. Velický - F. Orlík

gól: R. Velický

náhradníci: J. Joniak, J. Šedivý, M. Šimek - NB