2. majstrovský zápas Prietrž - LNV 1:3

29.03.2015 15:00

Zostava - V bráne Michal Kubeňák - obrana Roman Velický, Štefan Hrica, Juraj Tekula, Patrik Haramia - záloha Martin Tománek, Tomáš Velický, Peter Hílek /C/, Vladimír Cintula -útok Róbert Malík, Filip Hubek. Striedanie - Jozef Cingel, Norbert Hubek, František Orlík

Zápas sme mali celý čas pod našou kontrolou, i napriek tomu, že sme už v 5. tej minúte prehrávali po nešťastnej chybe brankára 1:0. Po viacerých nevyužitých šanciach, sme konečne udreli, keď po nahrávke Štefana Hricu sa k lopte dostal Filip Hubek a bolo vyrovnané. Musíme spomenúť, že hneď v úvode /15 min./ sa opäť zranil Peter Hílek /zadný stehenný sval/, pričom sme museli prestriedať. Do obrany prišiel Jozef Cingel a Štefan Hrica sa posunul do stredu zálohy, kde v minulosti hrával pravidelne.Prvý polčas sa skončil nerozhodne. Do druhej časti sme nastúpili v nezmenenej zostave. Snažili sme sa strhnúť víťazstvo na svoju stranu, ale viaceré šance ostali nevyužité. Po prestriedaní, kedy na ihrisko prišiel František Orlík, sme dostali opäť druhý dych. Fero svojím príchodom naše mužstvo jednoznačne oživil. Pred záverom stretnutia sa, ale ku slovu dostal opäť Filip Hubek, ktorý dvoma exportnými strelami s poza 16 stky, strhol víťazstvo na našu stranu a bolo rozhodnuté. Ku koncu sa sme mali opäť smolu, keď sa zranil i ďalší dôležitý hráč mužstva Róbert Malík /natiahnutý zadný stehenný sval/, ktorý do tej chvíle hral vynikajúco. Následne sa teda dostal do hry i Norbert Hubek, ktorý si hneď vypracoval šancu, ale nepremenil. Z Prietrže  sme si odviezli zaslúžené tri body.

Rozhodovali - HR - Lapoš, ktorý sa viac venoval divákom v hľadisku ako dianiu na ihrisku a AR - Daniš, ktorý potvrdil, že s rozhodovaním by mal už nadobro skončiť...